Kuchyňský nábytek

Kuchyňský nábytek fólie

Na naší vzorkové truhlárně je vystaveno velké množství frézování, tvarů a dekorů, z kterých si vyberete. Dvířka jsou na objednávku, kde doba dodání je zhruba 3-6 týdnů. Mezi tím vám vyrobíme kuchyňskou linku, aby byla připravena k montáži v co nejkratší lhůtě. Frézovaná dvířka mají výhodu k různorodém mnohdy i atypickém frézování, které dodá vaší kuchyni jedinečnost a originalitu. Na výběr máte ze stovky dřevodekorů,pastelových barev,lesklých povrchů a desítek frézování.

Kuchyňský nábytek lakovaný

Patří mezi stále oblíbenější varianty kuchyňských linek.Stříkají se do vysokého lesku či matu.Obě varianty mají své kouzlo.Oblíbené jsou u lidí s vysokými nároky na design, jednoduchost, čisté a rovné linie a především eleganci.Hodí se do novostaveb s moderním interiérem,ale i do běžných bytů a domů. Již několikátým trendem jsou bílé lakované dvířka ve vysokém lesku.Které v kombinaci s dřevo dekorem nebo výraznou pastelovou barvou dokáží vytvořit překrásný interiér vaší kuchyně. Lakované dvířka jsou stříkány kvalitními rakouskými barvami v několika vrstvách. Je potřeba zvážit realizaci nábytku včas,proces stříkaní je časově náročný.Proto kontaktujte naší firmu s dostatečným časovým předstihem, aby vaše kuchyň byla připravení k montáži v nejvyšší kvalitě.

Kuchyňský nábytek lamino

Nejrozšířenější variantou jsou kuchyně právě z lamina. Vyznačují se jednoduchostí, elegancí a velkým možnostem kombinovat. Při výběru této varianty nejste limitovány téměř ničím.S laminem se výborně pracuje, neřeší se atypické rozměry, dá se kombinovat tisíce variant a tudíž je výsledek téměř vždy originální a jedinečný. Kombinovat jde i s nerezovými nebo hliníkovými rámečky, které sjednocují celkový design se spotřebiči.