Reference

Vždy když někdo potřebuje truhláře,okamžitě mi naskočí jméno Láďa Benisch a vřele ho všem známým i neznámým,s úspěchem doporučuji.Jeho práci znám od doby kdy jsme před dvanácti lety začali vybavovat rodinný dům-pracovna,šatna,skříně do koupelny,knihovna a poté manželova projekční kancelář….Vše kvalitně,precizně,v klidu a včas.Mám radost,že znám někoho o kom můžu říct,že je to profesionál na svém místě a Láďu jeho práce ke všemu baví:-)
Kubíková Monika a Pavel
 
S provedenou praci jsem byla velice spokojena, jak s provedenim, tak kvalitou. Do budoucna určitě znovu vyuziji vasich služeb.
Vřele doporučuji všem.
 
Hegerova
 

Od pana Benische máme zhotoveno několik vestavných skříní, nábytek do pracovny, knihovnu a mnohé další. Vždy jsme byli opravdu spokojeni, takže můžeme jen doporučit. Sami jsme se pro něho rozhodli na doporučení známých a když jsme sami viděli kuchyně nebo nábytek, které dělal, volba byla jasná. Vždy šlo o kvalitní práci, přesnost, promyšlené detaily, ochotu poradit a dodržení termínů. Určitě ho oslovíme ještě se zhotovením dětských pokojů.

Fifernovi, Nymburk

Výrobu kuchyně od Vás  jsem si vybrala na základě doporučení mé sestry a švagra , Ivany a Honzy K.,  a vzhledem k tomu, že kuchyň jsme potřebovali vyrobit na míru .Komunikace s Vámi byla od samého začátku výborná i přes naše několikeré upřesňování, protože jsme v tomto byli s manželem začátečníci S kuchyní, včetně spotřebičů jsme velmi spokojeni.A musím se přiznat, že na chalupě moc ráda vařím, mám to všechno tak nějak „po ruce“, protože rozvržení jsme dělali s rozmyslem, na základě vašich doporučení a zkušeností od ostatních zákazníků J, máme hodně úložného prostoru, prostě perfektní práce.

Romana Pávová

 
S provedenou prací jsme byli velmi spokojeni. Vašich služeb jsme využili opakovaně a líbil se nám Váš přístup k nám jako k zákazníkům, i provedení, v němž jste výsledné výrobky dodal. Doporučujeme Vás i našim známým.
Musilovi, Nové Město
 
S prací pana Benische jsme naprosto spokojeni. Provedení je perfektní, kvalitní. 
Při přípravě a definování nábytku dokáže nabídnout technicky nejlepší řešení a 
poradí při volbě konkrétního materiálu. Po návrhu bytovou designérkou jsme vše 
zrealizovali k naší spokojenosti. Můžeme jen doporučit
 
Lenka Vacková Praha

 

Před třemi roky jsem se přestěhovala z Prahy do Chlumce nad Cidlinou. Neznala jsem tady skoro nikoho. Dělala jsem zásadní rekonstrukci podkroví a tak se dá říct, že skoro všechno v bytě je atypické. Na pana Benische jsem se obrátila s objednávkou na kuchyň. Mám ráda prostorné a praktické kuchyně, a protože to byla moje už několikátá kuchyň, věděla jsem přesně, do kterého šuplíku a skříňky co přijde. Musela jsem se přizpůsobit různě skoseným stropům, apod. Pan Benisch se přišel podívat na prostory, několikrát se mnou konzultoval moje zadání, poradil s výběrem materiálů, pomohl, když jsem se nevěděla rozhodnout. Byla jsem moc spokojená a proto když jsem potřebovala udělat postel na míru, skříně v předsíni, police atd., obrátila jsem se vždy na pana Benische.

Pišoftová Ľudmila

 
Můžeme vřele doporučit,profesionální přístup,perfektní spracování…..výborná kvalita ,naprostá spokojenost…..prostě  jednička
Karel Šperl Praha
 
Výroba kuchyně, vestavěných skříní a nábytku do vstupní haly v panelákovém bytě, to byl můj požadavek na doporučenou truhlářskou fy p. Benische.Vše navrhnuto, zaměřeno, vyrobeno a instalováno s naprostou přesností a dokonalostí v dohodnutém termínu.. Velmi vstřícné jednání, ochota a splnění všech mých případných přání mne velmi potěšilo.Již rok bydlím v novém, žádná závada, žádná reklamace z mé strany. Budete-li si chtít také zpříjemnit Váš domov, kontaktujte p. Benische, určitě budete spokojeni.
                                                                                                                                             Stoklasová, Chlumec nad Cidlinou
 
 
 
Práci pana Benische mohu jen doporučit. Nic není problém, čerpá ze svých zkušeností a dokáže dobře poradit, pokud jsem měla nápad, který by mne v budoucnu jen trápil, dokázal mi rozumně vysvětlit proč se tomu raději vyhnout, rozhodně né z důvodu, že se mu to nechce dělat (moje zkušenost od jiných truhlářů), ale z důvodu špatného řešení a v praxi bych pak sama poznala, že to nebylo dobře. Čekací doba není nejkratší, ale to svědčí o tom, že má hodně práce a že je o jeho práci zájem. I v tomto zatížení pro nás dokázal vždy najít čas a nikdy jsme nelitovali. Mám skříně do dětského pokoje, kuchyňskou linku, skříně do ložnice, vždy práce dokonale na míru výsledek bez vad a jen samá spokojenost. Rozhodně to není to poslední co pro nás kdy vyráběl. Člověk na svém místě.
Steklá Gabriela, Jirny
 
Reference na pana Benische jsou jen a jen pozitivní.Při objednávce zakázky postupuje zcela profesionálně.Od grafického návrhu,zaměření a férovým návrhem ceny,po realizaci a závěrečnou montáž.Strikně dodržuje domluvené termíny a kvalitu komponentů.Tohoto řemeslníka mohu vice než doporučit.
Doležal Chlumec n. C
 
 
S panem Benischem se známe více jak 20 let. Takže volba kdo nám bude vyrábět nábytek do našeho domu byla jasná.
Od ložnice přes dětské pokoje, šatnu, vchodové  vestavěné skříně….. prostě vše.
Práce čistá, precizní, vyladěná do posledního detailu. Velká spokojenost, doporučuji všem.
Rakouský Chlumec n.C

 

Pana Benische jsme si vybrali na základě nejednoho doporučení. V květnu 2012 jsme učinili objednávku na kuchyňskou linku, které předcházelo tápání ve výběru materiálu a barev, ale díky trpělivosti, zkušenostem a doporučení pana Benische i jeho manželky se zadařilo. Kuchyň byla dodána a předána v termínu a přestože je to již 5 let nepřišli jsme na žádnou závadu a jsme stále 100% spokojeni. Chtěli bychom zmínit i to, že nám pan Benisch vycházel vstříc s termíny schůzek o víkendech. Již jsme si od něj nechali udělat i spíž a chystáme na něj další „zapeklitý“ úkol v podobě šatní zástěny.Květa Plotová Žiželice n.C

 
Bohužel žádnou negativní připomínku nemám. Napsala bych na Tvoji referenci asi toto:   Kvalitní práce, spolehlivost, ochota poradit, pohodová domluva, vstřícnost. Vřele doporučujeme.Ulrichovi Krašov
 
Výroba ložnice – práce opravdu špičková a velice kvalitní.
Vladislav Benisch je  detailista,takže opravdu léta na materiálu se sbíhají z jedné části do druhé. Hlavně vestavěná skříň nám udělala velkou radost. Hodně místa a víme, že do cenové relaci bychom se v žádném případě v obchodě nedostali.
Komárkovi Lovčice